KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavla 9344169
*
nr 934 4169
Tavla
trä, Asien, 92x60
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:52:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/12 09:04:05
1
300 kr
6/1 19:53:46
2
200 kr
6/1 19:53:46
1
250 kr (Budbetjänt)
11/1 17:52:11
3
350 kr
11/1 21:24:39
4
450 kr
12/1 16:32:34
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien konst tavla trä
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8023 Tavla
trä, Rustic Marlin, USA, 34x51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:28
-
8048 Väggrelief
Jörg Jeschke, "127". Signerad, daterad -71, formpr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
8086 Väggrelief
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Viktoriansk, för..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:56
*
Tavla
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4169
Tavla
trä, Asien, 92x60
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 30/12 09:04:05 | 1 | 300 kr |
| 6/1 19:53:46 | 2 | 200 kr |
| 6/1 19:53:46 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 11/1 17:52:11 | 3 | 350 kr |
| 11/1 21:24:39 | 4 | 450 kr |
| 12/1 16:32:34 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien konst tavla trä
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8023 Tavla
trä, Rustic Marlin, USA, 34x51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:28 -
8048 Väggrelief
Jörg Jeschke, "127". Signerad, daterad -71, formpr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
8086 Väggrelief
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Viktoriansk, för..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:56



